בלוגים ומאמרים

מתכנת php

מתכנת php

תכנות אתרים ברשת זה עסק למומחים, מתכנת php יודע לאפיין נכון את דרישותיכם ולחבר את הרצון ליצירת אתר אינטרנט מצליח. בנוסף לאתרים ברשת יש עוד מגוון מערכות שמסייעות להגדיל את המכירות או את ניהול המוצרים, מערכות CRM מערכות ניהול לקוחות ועוד. אבל הדבר החשוב ביותר בכל מערכת הוא לבנות את המערכת המותאמת לכם באופן אישי! מערכת הטובה מאפשרת לבעליו לנהל אותה ולא להפך.

הקמת חנות וירטואלית

הקמת חנות וירטואלית

לתהליך הקמת חנות וירטואלית יש יתרון אחד אדיר והוא הזמן הדרוש להקמת אתר שכזה, אם נתכונן מראש עם תוכן ומידע הקמת האתר תארך זמן מועט ולעיתים תוך מספר ימים בודדים ניתן יהיה להיכנס ולהתרשם מהאתר שלכם. כמו כן, לאור הפשטות שבו שינוי ועדכון האתר מבוצעים גם כן במהירות רבה לאור פשטות הפעולות הנדרשות.

חנות וירטואלית ברשת

חנות וירטואלית ברשת

עסקים רבים העבירו חלק גדול ממחזור המכירות שלהם אל רשת האינטרנט, העולם הוירטואלי כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ובכל סקר חדש מתגלה שהישראלים רוכשים עוד ועוד מוצרים דרך הרשת. אם גם אתם רוצים אתר מקצועי, איכותי ומוכר, בניית חנות וירטואלית בחברה מקצועית יעניק לכם את המוצר הנכון.

עיצוב אתרים בפלאש

עיצוב אתרים בפלאש

לפני שמתחילים לבנות את האתר יש לערוך מחקר ולבחור את מילות המפתח הרלוונטיות לתחום שבו עוסק האתר.מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש כאשר יחפש במנוע החיפוש את המוצר או השירות שבו עוסק האתר. חברת "גוגל" מעמידה לרשות הגולשים כלים שונים ללא תשלום ובניהם גם כלי העוזר לנו לבחור את המילים הנכונות. מומלץ להשתמש בו.

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק

רוצים להתחדש עם אתר מרשים? לגייס לקוחות חדשים? אנחנו בחברת אלמיר נשמח להעניק לכם ייעוץ והצעות מחיר ללא כל התחייבות, בניית אתר לעסק צריך לבנות בצורה מקצועית, עם המון ניסיון וידע, פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר. בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. באמצעות מועדון לקוחות, שליחת מסרים והודעות על הטבות שונות תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם הלקוחות הוותיקים.