בלוגים ומאמרים

מחיר בניית אתר

מחיר בניית אתר

כשאנו מבקשים לדעת מהו מחיר בניית אתר אינטרנט ופונים למעצב או בונה אתרים, חשוב מאד שנבקש את כל הפרטים בכתב על גבי הצעת מחיר מסודרת. הצעת מחיר בניית אתר צריכה להכיל את מספר השעות המשוכלל שיוקדשו לבניית האתר ולצדן פירוט של הפעולות שיבוצעו במהלך השעות האלו. במידה והחברה לבניית אתרים או בונה האתרים העצמאי מתמחר את השירותים שלו בצורה שונה מתמחור לפי שעות חשוב לבדוק שציון מחיר בניית אתר כולל פירוט של כל תהליכי העבודה...

בניית אתרים וירטואליים

בניית אתרים וירטואליים

בניית אתרים וירטואליים הינה בעלת יתרון שיווקי משמעותי בעיקר עבור גופים מסחריים וחברות או ארגונים שמחפשים ללכוד ולמשוך את עיניהם של לקוחות פוטנציאליים או מקבלי שירות למיניהם. העובדה כי ניתן באמצעות בניית אתרים וירטואליים ליצור קשר ישיר עם לקוחות אלו או לפחות למשוך אותם לקבל מידע נוסף, לרכוש מוצר או ליצור כל קשר אחר מהווה יתרון חשוב לכל חברה מסחרית והיום, יותר מתמיד, ברור לכולם כי המציאות האינטרנטית הוירטואלית שבה אנחנו חיים, במסגרתה אנחנו מתנהלים ומפתחים קשרים אישיים ועסקיים, הופכת לחשובה ומהותית בהתנהלות העסקית שלנו ממש כמו העבודה במשרד או ההתקשרות הטלפונית עם הלקוחות.

בניית אתרי מסחר

בניית אתרי מסחר

התחרות בין בתי עסק בכל תחום הגיעה גם לאינטרנט ולכן נוקטים בעלי עסקים רבים ברעיונות חדשים ויצירתיים כדי להקל על חוויית הקנייה של הלקוח ולאפשר קשר ישיר אל העסק ואל מוצריו דרך האינטרנט ודרך אתר החברה. עובדה זו הפכה את התחום של בניית אתרי מסחר לחברות לתחום עסוק במיוחד, שמושך אליו בוני אתרים רבים. הסוד מאחורי בניית אתרי מסחר הוא ביכולת לספק תצוגה מושכת של מוצרים וממשק קניות נוח שיאפשר לגולשים לרכוש מוצרים בקלות רבה.

רשימת חברות אחסון אתרים

רשימת חברות אחסון אתרים

כל אתר אינטרנט חייב למעשה להקצות לעצמו שטח אחסון בחברה זו או אחרת. יש הרבה חברות בשוק וגם "חברות" שמאחורי האמירה חברות אין בסיס. הרשימה הבא יכולה לסייע לכם בחיפוש אחר חברות אחסון אתרים. כמו כן הרשימה מכילה אך ורק חברות עם הוכחות שאכן מדובר בעסק הכולל שירות לקוחות וכל מה שצריך מסביב לכל עסק. די ברור שיהיו טענות לכאן ולשם אך זה כבר כל מקרה לגופו.

אינדקס אתרים

אינדקס אתרים

יש לכם אתר או עסק ומחפשים איפה לפרסם אותו? הרשימה שמטה יכולה לסייע לכם בנושא. יש לכם עוד אינדקס אתרים שלא ברשימה ? אנו נשמח לקבל את הכתובות על מנת להגדיל את המאגר לטובת כלל הגולשים.