בלוגים ומאמרים

אתרי מאמרים

אתרי מאמרים

יש לכם מאמרים? מחפשים איפה לפרסם את המאמרים? הרשימה שמטה תעזור לכם. יש לכם עוד אתרי תוכן ומאמרים שלא ברשימה ? אנו נשמח לקבל את הכתובות על מנת להגדיל את המאגר.

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

התופעה של "אני רוצה שתהיה לי חנות באינטרנט" מתפתחת בקצב לא רגיל אפילו עוד לפני שבעל העסק יודע או מבין אם הוא צריך בכלל חנות וירטואלית באינטרנט. אחת השגיאות הנפוצות היא השקעת משאבים עסקיים בתחום האינטרנט (לרוב המשאב העיקרי הוא השקעה כספית) בתקווה לגייס לקוחות חדשים וליצור מכירות דרך האינטרנט באמצעות החנות שבעל עסק הקים.

בניית אתר על בסיס תבנית

בניית אתר על בסיס תבנית

כל מי שנחשף לראשונה לעולם בניית האתרים יבין עד מהרה שעומדות בפניו שתי אפשרויות לבניית קונספט של אתר אינטרנט: האחת היא בניית אתר תבניתי והשנייה היא אתר בפיתוח אישי. שני הקונספטים האלו יובילו לתוצאה אחת והיא אתר אינטרנט המשרת את המטרה העיקרית והיא נוכחות ברשת, אולם בבחינת הקונספטים לעומק, הולכת ומתחדדת דילמה שבה יתחבטו כל לקוח וכל בונה אתרים מקצועי אשר מטרתו היא מעבר לבניית אתר אינטרנט, בניית אתר אינטרנט מתאים ללקוח העומד מולו.

עיצוב ממשק משתמש

עיצוב ממשק משתמש

בניית אתר מוצלח היא משימה מורכבת. הצלחתו של האתר תלויה בגורמים רבים החל מהקוד המרכיב את האתר, מבונה האתר, מהתמודדות מול אתרים מתחרים, מנגישות האתר ומעיצוב ממשק המשתמש. אחד האלמנטים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם בעת בניית אתר אינטרנט הוא נושא השימושיות של האתר.