בניית אתרים דינאמיים

אתר דינאמי - אתר דינאמי הוא אתר בעל ממשק ניהול קל ונוח לשימוש. כל בעל אתר, גם ללא ידע בשפת האינטרנט, יכול לעדכן את האתר בעצמו. בניית אתרים דינאמיים מבוססת על בסיס נתונים. כאשר רוצים לערוך שינויים ולשנות את הגדרות התצוגה של כל דף, אפשר לשנות בקלות באמצעות לחיצת כפתור בלבד. כיום רוב האתרים באינטרנט הם אתרים דינאמיים בשל הנוחות והאפשרויות הרבות לניהול עצמי של המערכת.

רוצים לבנות אתר מקצועי? מעוניינים להעלות את אחוזי ההמרה באתר שלכם? אנחנו בחברת אלמיר בניית אתרים נשמח להעניק לכם חבילה איכותית לבניית אתר מצליח!

ברשת אינטרנט קיימים שני סוגי אתרים, אתר סטאטי ואתר דינאמי. בניית אתרים דינאמיים הוא תהליך ארוך ומורכב בעל עלויות כספיות גבוהות יותר  מאשר אתר סטאטי, אך יתרונותיו רבים. אתרים דינאמיים מבוססים על בסיס נתונים ומאפשרים הוספת תכנים ועדכון תמידי של האתר.

אתרים דינאמיים הם אתרים בעלי ממשק ניהול ידידותי למשתמש. בעל האתר בעצמו יכול לשנות, להוסיף או למחוק תכנים בכל רגע נתון ללא צורך בידע בתחום של תכנות מחשבים.

אתרים דינאמיים, אתרים סטאטיים - הסבר על המושגים:

• אתר סטאטי הוא אתר הבנוי מדפי html. כדי לעדכן את האתר יש לערוך את הדפים. עריכת הדפים דורשת ידע מקצועי בשפת האינטרנט.

• אתר דינאמי - אתר דינאמי הוא אתר בעל ממשק ניהול קל ונוח לשימוש.  כל בעל אתר, גם ללא ידע בשפת האינטרנט, יכול לעדכן את האתר בעצמו. בניית אתרים דינאמיים מבוססת על בסיס נתונים. כאשר רוצים לערוך שינויים ולשנות את הגדרות התצוגה של כל דף, אפשר לשנות בקלות באמצעות לחיצת כפתור בלבד. כיום רוב האתרים באינטרנט הם אתרים דינאמיים בשל הנוחות והאפשרויות הרבות לניהול עצמי של המערכת.

אתרים דינאמיים - זה הכי כדאי!

• העלויות הכספיות של בניית האתרים הדינאמיים גבוהות יותר? לא בטוח! אנחנו נשמח להציע לכם מחירים המתאימים לכם באופן אישי!

• החזקת האתר הדינאמי היא פשוטה וקלה לתפעול ואינה מצריכה החזקת איש מקצוע בעל שכר חודשי קבוע.

• אתרים דינאמיים מאפשרים שמירת קשר עם הלקוחות הקבועים. כדי לעדכן את  המוצרים וכדי להוסיף מידע אין צורך בידע מוקדם. כל בעל אתר יוכל לעשות זאת לבד.

• בניית אתרים דינאמיים מאפשרת הוספת פורומים, שליחת עדכונים במייל, תמיכה ושירות לקוחות. אתרים דינאמיים הם אתרים פעילים ותוססים המושכים גולשים רבים ומקדמים את האתר במנועי החיפוש.

• אתר דינאמי הוא אתר המסוגל לשינויים רבים. כל בעל אתר, גם ללא ידע בתכנות ובשפת האינטרנט, יכול לשנות את העיצוב ואת התכנים באתר.  אתרים דינאמיים משתנים לעתים קרובות. מראה האתר בעוד שנתיים, לדוגמה, יכול להיות שונה ממראה האתר כעת.

• עלות החזקת האתר זולה מאוד וחוסכת כסף רב. בשל מערכת הפעלה הנוחה והפשוטה, אין צורך לשכור איש מקצוע שינהל ויעדכן את האתר.

• יש הרבה פונקציות שאפשר לבצע רק באתרים דינאמיים. הוספת פורומים או הצגת חנות וירטואלית ועוד הם פונקציות שאפשר ליישם רק באתרים דינאמיים.

יש לכם עוד שאלות על בניית אתרים דינאמיים? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למערכת משוכללת עם עיצוב מרשים? פנו אלינו עוד היום ותוכלו להתחדש עם אתר חדש ומשוכלל!