בניית אתרים בצפון

חברות רבות העוסקות בתחום של בניית אתרים בצפון מעסיקות אנשי מקצוע רבים בתחומים שונים. כדי לבנות אתר מצליח יש להעסיק אנשי מקצוע המומחים בבניית האתר, יש להעסיק כותבי תוכן מקצועיים שהתמחו בכתיבה לאתרי אינטרנט ויש להעסיק מעצבים מקצועיים שהתמחו בעיצוב אתרים.לא מומלץ לבנות אתר עם תמונות כבדות או עם סרטי וידאו, אנימציות ועוד. כל הפרמטרים האלו מכבידים על האתר וכגורמים לו לעבוד בצורה אטית. גם כאשר זמן הטעינה של האתר הוא ארוך, הגולש הממוצע מאבד את הסבלנות ועלול לנטוש את האתר במהירות.

מעצבים לכם אתר מושלם!

חברות רבות העוסקות בתחום של בניית אתרים בצפון מעסיקות אנשי מקצוע רבים בתחומים שונים. כדי לבנות אתר מצליח יש להעסיק אנשי מקצוע המומחים בבניית האתר, יש להעסיק כותבי תוכן מקצועיים שהתמחו בכתיבה לאתרי אינטרנט ויש להעסיק מעצבים מקצועיים שהתמחו בעיצוב אתרים. 

מעוניינים למצוא חברה איכותית שתעניק לכם אתר מושלם במחיר טוב? אנחנו בחברת אלמיר מערכות תוכנה נשמח להעמיד לרשותכם המון ניסיון ואהבה, בתחום, פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

עיצוב אתרים אינו דומה לכל עיצוב בתחום אחר. כדי להיות מעצב אתרים יש להבין את "שפת האינטרנט" ולהכיר את הגורמים שבעזרתם נבנה אתר מקצועי ומצליח. 

בניית אתרים  -  על חשיבות העיצוב:

• דף הבית בכל אתר הוא כמו חלון הראווה של כל חנות. אם חלון הראווה יהיה מעוצב ומושך, הלקוח יתפתה וייכנס אל החנות. כך גם דף הבית. דף הבית המעוצב בצורה מקצועית ימשוך את הגולש וישאיר אותו באתר.

• מעצבים רבים העובדים בתחום של בניית אתרים בצפון מדגישים כי על  דפי האתר להיות נוחים וקלים לשימוש. אתר שלא יהיה ידידותי למשמש ולא יהיה קל לניווט יבריח את הגולש כעבור מספר שניות.

• לא מומלץ לבנות אתר עם תמונות כבדות או עם סרטי וידאו, אנימציות ועוד. כל הפרמטרים האלו מכבידים על האתר וכגורמים לו לעבוד בצורה אטית. גם כאשר זמן הטעינה של האתר הוא ארוך, הגולש הממוצע מאבד את הסבלנות ועלול לנטוש את האתר במהירות.

• חשוב לקבוע מקומות קבועים לכל פרמטר. את סרגל הניווט יש למקם במקום קבוע, את טופס יצירת הקשר וכו'. לא מומלץ לשנות את המיקומים מדף לדף כדי לא לבלבל את הגולש ולעייף אותו.

• מעצבים העוסקים בתחום שלבניית אתרים בצפון מדגישים כי אין להרבות במלל מעל דפי האינטרנט. הגולש הממוצע אינו בא לאתר כדי לקרוא, הוא ממהר וממוקד ומעוניין למצוא את המוצר או את השירות המבוקש במהירות האפשרית. 

• מומלץ להשאיר שטחים "מתים", ריקים ולבנים בכל דף. מחקרים מוכיחים כי שטחים לבנים מרגיעים את העיניים העייפות.

• כדאי להשתמש באותו סוג של פונטים בכל דפי האתר. לא לבחור פונטים קטנים כדי לא להכביד על הגולש. 

• לא כל צבע מתאים לדפי האינטרנט, לא כל צבע ייראה אותו דבר בכל מסך מחשב. כאשר רוצים לבחור את הצבעים המתאימים לדפי האינטרנט מומלץ להתייעץ עם מעצבים מומחים העוסקים בתחום של העיצוב ושל בניית אתרים בצפון. נוסף על בחירת הצבעים לא מומלץ להרבות בצבעים באתר, שניים עד שלושה צבעים יספיקו.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה ההולמת ביותר לכספכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעות מחיר משתלמות!