בניית אתרים html

כאשר אתם עומדים לבנות אתר באינטרנט אשר הציר המרכזי בו הוא כתיבת טקסטים ותכנים שונים, מומלץ לבחור באופציה של בניית אתרים HTML. בניית אתרים מסוג HTML היא בניית אתרים באמצעות השפה האינטרנטית והבסיסית ביותר, שפת ה-HTML. שפה זו מיועדת בעיקר עבור הצגת תכנים, אך אפשר לשלב בה גם מעט עיצובים ויזואליים.

רוצים אתר אינטרנט שימשוך אליו גולשים? רוצים למצוא עיצוב מרשים עם מערכת ניהול ידידותית? אנחנו נשמח להציע לכם מגוון פתרונות לכל עסק!

כאשר אתם עומדים לבנות אתר באינטרנט אשר הציר המרכזי בו הוא כתיבת  טקסטים ותכנים שונים, מומלץ לבחור באופציה של בניית אתרים HTML.   בניית אתרים מסוגHTML  היא בניית אתרים באמצעות השפה האינטרנטית  והבסיסית ביותר, שפת ה-HTML.  שפה זו מיועדת בעיקר עבור הצגת תכנים, אך אפשר לשלב בה גם מעט עיצובים ויזואליים.

באמצעות אתר הבנוי משפת ה-HTML, קיים סיכוי כי האתר יקודם מהר יותר במנועי החיפוש וגולשים רבים  יותר יגיעו לאתר שלכם דרך מנועי החיפוש הגדולים. בוני אתרים רבים מתלבטים בשאלה לפי איזה סוג לבנות את האתר, האם לבנות אתר הבנוי על שפת HTML או להעדיף אתר ויזואלי באמצעות אתרי הפלאש (flash).

 אתרי  FLASHלעומת אתרי HTML - על היתרונות ועל החסרונות:

• HTML היא שפה אינטרנטית, שפה שבה נבנים אתרים רבים. מטרת השפה היא להעביר הוראות לדפדפן איך עליו להציג את האתר ברשת האינטרנט. 

• בניית אתרים HTML היא בנייה בסגנון המקובל על איגוד האינטרנט. זוהי בנייה של אתר ידידותי למשתמש ובעל ממשק ניהול קל ונוח. בדרך כלל בעל האתר בעצמו יוכל לנהל את מערכת ההפעלה ללא צורך בידע מוקדם.

• שפת ה- FLASH היא שפה מורכבת הבנויה מטכניקות גראפיות והיא מיועדת בעיקר להצגת תמונות ואנימציה.

• אתרי ה-FLASH  הם אתרים המעוצבים באמצעות הטכניקות הרבות והחדשניות ביותר בתחום עיצוב האתרים. לרוב אלו אתרים מרהיבים ושובי עין. מעצבי אינטרנט מקצועיים מעדיפים לבנות אתרי FLASH הודות לאפשרויות העיצוב הרבות .

• לאתרים הבנויים בשפת ה-HTML יש מגבלות רבות. המראה הוויזואלי של האתר הוא מראה פשוט וקשה לעצב אותו בעיצובים מקוריים וייחודים.

• בניית אתרים HTML מאפשרת להתרכז בעיקר בתוכן האתר. חשוב לזכור כי למראה העיצובי של האתר יש תפקיד חשוב, אך אין ספק כי התוכן הוא המלך. הגולש המרפרף והממהר יתעכב באתר כאשר  התכנים יעניינו אותו .

• אתרי flash הם לעתים אתרים בעלי טעינה אטית בשל האנימציות והתמונות הכבדות המאטים את עליית האתר לאוויר ואת הגלישה בו. חשוב לזכור כי הגולש הממוצע ממהר,לעתים רבות אין לו סבלנות להמתין עד עליית האתר לאוויר.

• בשנים האחרונות בוני אתרים רבים ממליצים לשלב בין שני סוגי האתרים. לבנות את האתר על בסיס הנתונים של שפת ה-HTML ולשלב בו אנימציות של פלאש.

• בניית אתרים HTML מוזילה את עלויות האחסון. גם מנוע החיפוש גוגל אוהד את השיטה ולכן קל יותר לקדם אתרים הבנויים בשיטה זו במנועי החיפוש.

רוצים לשמוע על אתרי HTML או אתרי פלאש? פנו אלינו עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי יחד עם מחירים נוחים.