בניית אתרים קוד פתוח

בניית אתרים קוד פתוח אינה חתונה קתולית עם החברה הבונה. גם אם מדובר בחברה אמינה ויציבה, מטבע הדברים היא יכולה לקרוס ולהיעלם יום אחד. במצב כזה בעל האתר יזדקק לפנות לחברה חלופית אשר תדרוש ממנו תשלום עבור כל פעולה. בנייה באמצעות קוד פתוח אינה יוצרת תלות בחברה הבונה את האתר ובעל האתר יכול לשנות ולשדרג את האתר בכל רגע נתון.

אם אתם רוצים אתר איכותי ומקצועי, אם אתם רוצים שירות אישי ומחירים טובים אנחנו בחברת אלמיר נשמח לעזור לכם, מלאו את פרטיכם או התקשרו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל הצעה משתלמת לבניית אתר אינטרנט מקצועי.

בניית אתרים קוד פתוח היא בנייה שבה הבסיס של התוכנה הוא הקוד הפתוח. הקוד הוא הדי אן. אי. של התוכנה. הקוד הפתוח הוא מודל בנייה הדוגל במתן חופש ואפשרות לבעל האתר לבצע שינויים ולעדכן את האתר מבלי להיות תלוי בספק אחד או בבוני האתר.

קוד פתוח לעומת קוד סגור:

• בבניית אתר על בסיס קוד פתוח משאיר בונה האתר את הגישה לקוד המערכת פתוחה ובעל האתר יכול לבצע שינויים ולעדכן ולשדרג את האתר כל הזמן, אם כי במגבלות מסוימות. 

• בקוד הסגור עם סיום בניית האתר סוגרים בוני האתר את הקוד. הגישה אל קוד המערכת נשארת רק בידי החברה הבונה ובכל שינוי ועדכון, על בעל האתר לפנות לחברה הבונה ולשאת בעלויות הכספיות של השדרוגים.

 היתרונות בבניית אתרים על בסיס קוד פתוח:
 
• בניית אתרים קוד פתוח אינה חתונה קתולית עם החברה הבונה. גם אם מדובר בחברה אמינה ויציבה, מטבע הדברים היא יכולה לקרוס ולהיעלם יום אחד. במצב כזה בעל האתר יזדקק לפנות לחברה חלופית אשר תדרוש ממנו תשלום עבור כל פעולה. בנייה באמצעות קוד פתוח אינה יוצרת תלות בחברה הבונה את האתר ובעל האתר יכול לשנות ולשדרג את האתר בכל רגע נתון.

• כאשר בונים אתר עם קוד פתוח אין צורך לשלם עבור השימוש במערכת מאחר והיא פתוחה לכולם. יותר מכך, לפי החוק אסור לגבות תשלום עבור השימוש באתר הבנוי על קוד פתוח.

• בניית אתרים קוד פתוח מאפשרת ביצוע ושדרוג תמידי של האתר.

• בניית אתרים מסוג הקוד הפתוח מאפשרת לבעלי האתרים ליצור קשר עם ספקים עצמאיים.

• אפשרויות הפיתוח של הקוד הפתוח הן רבות ומגוונות הרבה יותר מאשר אפשרויות הפיתוח של אתרים הבנויים על בסיס קוד סגור. אלפי אנשים ברחבי העולם בוחרים לבנות אתרים עם קוד פתוח, אפליקציות ואפשרות עיצוב רבות נבנו ותוכננו עבור התוכנה מהסוג הזה.

• חיסכון בכסף - אתר בעל קוד פתוח אינו משלם עבור הרישיון של השימוש בתוכנה. גם אחזקת האתר אינה כרוכה בהוצאות כספיות ובשכירת אנשי מקצוע. היכולת להחליף ספקים מאפשרת מו"מ ומיקוח על העלויות. כל בעל אתר יכול לבחור את ההצעה הזולה ביותר.

יש לכם עוד שאלות על בניית אתרים? תנו לנו לסייע לכם- פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל הצעת מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות!