עיצוב אתר אינטרנט

הגולש הממוצע ממהר ומרפרף מאתר לאתר. תפקיד העיצוב הוא ללכוד את הגולש ולגרום לו להישאר באתר. אתר מעוצב ימשוך את הגולש, יפתה אותו וישאיר אותו באתר. יש סוגים שונים של אתרים, יש אתרי פלאש בעלי אנימציות ומעברים ויש אתרים בסגנון פשוט יותר. לכל לקוח ולכל אתר יש להתאים את העיצוב הנכון. עיצוב אתרים באינטרנט חייב להיות ידידותי למשתמש. על האתר להיות פשוט, ברור וקל לניווט. אתר שאינו ידידותי למשתמש יגרום לגולשים לעזוב אחרי מספר שניות.

רוצים אתר מעוצב שכל גולש ישאיר פרטים? מעוניינים להגדיל את החשיפה שלכם ברשת? אנחנו נשמח להציע לכם מגוון פתרונות עיצובים לכל עסק! פנו אלינו בהקדם ונשמח לסייע לכם בייעוץ והצעות מחיר משתלמות.

בניית אתרים לעסקים - עיצוב אתר אינטרנט הוא תהליך המצריך מחשבה ולימוד. כשם שחשוב לעצב את חלון הראווה של כל חנות בצורה אטרקטיבית ומושכת, כך חשוב לעצב את האתר. עיצוב האתר הוא המפגש הראשון של הגולש עם האתר. 

הגולש הממוצע ממהר ומרפרף מאתר לאתר. תפקיד העיצוב הוא ללכוד את הגולש ולגרום לו להישאר באתר. אתר מעוצב ימשוך את הגולש, יפתה אותו וישאיר אותו באתר. יש סוגים שונים של אתרים, יש אתרי פלאש בעלי אנימציות ומעברים ויש אתרים בסגנון פשוט יותר. לכל לקוח ולכל אתר יש להתאים את העיצוב הנכון.

עיצוב אתרים - מספר כללים חשובים לכל אתר:

• לפני שמתחילים לבנות ולעצב את האתר חשוב לאפיין ולתכנן את האתר ואת עיצובו. יש להחליט כמה דפים יהיו באתר, איזה תמונה נשים בדף הבית, איך נעצב והיכן נמקם את טופס יצירת הקשר? באתרים מסחריים  נקדיש תשומת לב לגימיקים שיווקיים כמו חלון מבצעים, הנעה לפעולה ועוד.

• עיצוב אתר אינטרנט חייב להיות ידידותי למשתמש. על האתר להיות פשוט, ברור וקל לניווט. אתר שאינו ידידותי למשתמש יגרום לגולשים לעזוב אחרי מספר שניות.

• יש אתרים הזקוקים לזמן כדי להיטען. באתרים אלו יש להשתמש בבר טעינה. כאשר ממתינים להטענת האתר חשוב שתהיה תצוגה של כמות האחוזים שכבר נטענה. ללא התצוגה עלול הגולש לנטוש את האתר בשל  המחשבה כי הוא ממתין סתם.

• לפני שמעצבים את האתר יש להחליט על מקומות קבועים. לכל כפתור ניווט יהיה מקום קבוע בכל דף. שינוי המקומות יגרום לגולש בלבול ובלאגן והוא יעדיף לעזוב.

• בדף הבית לא כדאי להרבות במלל. כמה משפטים ממוקדים ומתומצתים יספיקו. חשוב להשקיע בעיצוב של דף הבית כדי לפתות את הגולשים להישאר באתר.

• אתר עמוס מכביד על הגולש. מומחים בתחום של עיצוב אתרים באינטרנט ממליצים להשאיר חלקים לבנים בכל דף. מחקרים הוכיחו כי אתרים עמוסים מעייפים את העין, מעמיסים על הגולש ומונעים ממנו להישאר באתר. 

עיצוב אתרים - כמה טיפים ועצות חכמות:

• כאשר מעצבים את אתר חשוב להשתמש בסוג אחד של פונטים, להיות עקביים ולא לשנות את סוג הפונט בכל דף.

• לא כדאי להעמיס על האתר תמונות כבדות. תמונות כבדות יאטו את עליית האתר ויבריחו את הגולש.

• חשוב לבחור צבעים בטוחים לאתר האינטרנט. המומחים בתחום של עיצוב אתרים באינטרנט ידעו להמליץ על הצבעים הנכונים. חשוב לבחור צבעים שייראו טוב בכל מסך ובכל סוג של מחשב.

זקוקים לייעוץ מקצועי? הלכתם לאיבוד? אנחנו נשמח לעשות לכם סדר בבלאגן! מלאו את פרטיכם או התקשרו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לסייע לכם לבנות את האתר המושלם במחיר משתלם!