בניית אתר תדמית

כבר אמר ביל גייטס כי התוכן הוא המלך. כותבי תוכן לאינטרנט הם בעלי עיצוב אתרים באינטרנט - מקצוע אשר התמחו בתחום של כתיבת תוכן לאתרי האינטרנט. כתיבת תוכן לאינטרנט אינה דומה לכתיבת תוכן בכל תחום אחר. מומחי הכתיבה העוסקים בתחום מסבירים כי יש כמה סוגי כתיבה עבור דפי האינטרנט. יש כתיבה המיועדת למנועי החיפוש ומטרתה לקדם את האתר, יש כתיבה שיווקית אשר מטרתה למכור את המוצר או את השירות ויש כתיבת תוכן איכותית עבור אתרי תדמית או דפי פרסום באינטרנט.

מעוניינים לבנות אתר תדמית לעסק שלכם?
רוצים להציג את הצדיים החיוביים ולגייס לקוחות חדשים? אנחנו בחברת אלמיר בניית אתרים נשמח לעזור לכם בכך!

המון ניסיון, מאות לקוחות מרוצים ואתרים איכותיים ללא פשרות- כל אלה הם הכלים שלנו להעניק גם לכם שירות מקצועי יחד עם מחירים משתלמים, פנו אלינו עוד היום לקבל ייעות והצעות מחיר ללא כל התחייבות.

בחודשים האחרונים הגיעו אלינו המון פניות בנושא בניית אתר תדמיתי, בקשות מגולשים ומלקוחות ותיקים המבקשים כי נייעץ להם על מושגים בסיסיים וחשובים מעולם האינטרנט. בשל הבקשות הרבות החלטנו להקדיש את המאמר ולספק את המידע על אודות המושגים הבסיסיים .

בניית אתר תדמיתי- מה מתאים לכם?

• אתר סטאטי - אתר סטאטי הוא אתר הכתוב בשפת האינטרנט, שפת ה- HLML.
כדי לבנות את האתר וכדי לעדכן את האתר יש צורך בידיעת השפה. אתרים סטאטיים הם בדרך כלל אתרים שאין בהם צורך בשינוי תוכן, בהוספת דפים, בשדרוג או בעדכון האתר.

• אתרים דינאמיים - אתרים דינאמיים הם אתרים המשתנים ומתעדכנים כל הזמן. כדי לעדכן ולשנות את האתר יש צורך במערכת הפעלה נוחה וקלה שאינה מצריכה ידע מקצועי ואינה מבוססת על שפת האינטרנט.

• קוד פתוח וקוד סגור -  הקוד הוא  הבסיס של כל תוכנה. יש שני סוגי אתרים, אתר בעל קוד פתוח ואתר בעל קוד סגור. כאשר בונים אתר בעל קוד סגור המשמעות היא כי עם סיום הבנייה סוגרים בוני האתר את הגישה את התוכנה וקוד הגישה נשאר רק בידם. בשיטה זו בעל האתר תלוי בחברה הבונה ובכל שינוי או שדרוג עליו לפנות אליהם ולשלם את שכר העבודה.

• עיצוב אתרים - אנשי המקצוע העוסקים בתחום של בניית אתרים עובדים עם מעצבים צמודים. עיצוב אתרים שונה מכל עיצוב אחר. כדי לעצב נכון ולא לפגוע באתר יש להבין את שפת האינטרנט ואת הכללים הבסיסיים של בניית אתרים, הפעלה וקידום. מעצבים העוסקים בתחום של עיצוב אתרים נדרשים להתמחות מיוחדת ולומדים לעבוד עם תוכנות עיצוב המיוחדות לאתרי האינטרנט.

• כתיבת תוכן - כבר אמר ביל גייטס כי התוכן הוא המלך. כותבי תוכן לאינטרנט הם בעלי מקצוע אשר התמחו בתחום של כתיבת תוכן  לאתרי האינטרנט. כתיבת תוכן לאינטרנט אינה דומה לכתיבת תוכן בכל תחום אחר. מומחי הכתיבה העוסקים בתחום מסבירים כי יש כמה סוגי כתיבה עבור דפי האינטרנט. יש כתיבה המיועדת למנועי החיפוש ומטרתה לקדם את האתר, יש כתיבה שיווקית אשר מטרתה למכור את המוצר או את השירות ויש כתיבת תוכן איכותית עבור אתרי תדמית או דפי פרסום באינטרנט.

• בניית אתר תדמית - אתרי תדמית הם אתרים אשר מטרתם למתג מוצר או חברה ולשווק מוצר או שירות. כאשר בונים אתר תדמיתי מומלץ להשקיע בבניית האתר ובעיצובו. אתר מושקע ומעוצב משדר יוקרה ורצינות.

מה איתכם? אל תישארו מאחור, בואו לשמוע על מגוון הפתרונות שיש לנו להציע לכם ותוכלו להתחדש גם אתם עם אתר חדש!

בניית אתר תדמיתי צריך לעשות עם המון ניסיון, ידע ומקצועיות, אנחנו נשמח לספק לכם את כל אלה ועוד יחד עם מחירים משתלמים, פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות!