עיצוב אתרים בפלאש

לפני שמתחילים לבנות את האתר יש לערוך מחקר ולבחור את מילות המפתח הרלוונטיות לתחום שבו עוסק האתר.מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש כאשר יחפש במנוע החיפוש את המוצר או השירות שבו עוסק האתר. חברת "גוגל" מעמידה לרשות הגולשים כלים שונים ללא תשלום ובניהם גם כלי העוזר לנו לבחור את המילים הנכונות. מומלץ להשתמש בו.

עיצוב אתרים בפלאש? לבנות אתר איכותי!

איך אתם רוצים להציג את העסק שלכם? אנחנו בחברת אלמיר בניית אתרים נשמח לעזור לכם לבנות את האתר המושלם- פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל מגוון של פתרונות יצירתיים לכל תחום ולכל תקציב.

• לא מומלץ להשתמש בהרבה צבעים באתר. ריבוי הצבעים מכביד על העיניים ומעייף אותן. בכל אתר מספיק להשתמש בשניים עד שלושה צבעים.

• בדף מאמרים רצוי לכתוב את המאמר במשפטים קצרים ובשורות קצרות. שורות ארוכות יגרמו לגולש לאבד את הקשר בין שורה לשורה. חשוב ליצור רווח בין הפסקאות, לכתוב פסקאות קצרות וממוקדות עם כותרות מעניינות וקצרות.

• מומלץ שלא להרבות בפרסומות ובכמה שפחות באנרים קופצים. מחקרים מוכיחים כי ריבוי פרסומות מכעיס את הגולשים וגורם להם לנטוש את האתר במהירות.

• לפני שמתחילים לבנות את האתר יש לערוך מחקר ולבחור את מילות המפתח הרלוונטיות לתחום שבו עוסק האתר.מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש כאשר יחפש במנוע החיפוש את המוצר או השירות שבו עוסק האתר. חברת "גוגל" מעמידה לרשות הגולשים כלים שונים ללא תשלום ובניהם גם כלי העוזר לנו לבחור את המילים הנכונות. מומלץ להשתמש בו.

• המומחים בתחום של עיצוב אתרים בפלאש מטמיעים את מילות המפתח הנבחרות בתוכן האתר כבר בזמן הבנייה לצד האלמנטים העיצובים.

   עיצוב אתרים בפלאש -  כמה טיפים ועצות חכמות:

• חברות רבות מציעות בניית אתרים בחינם וגם בניית אתרי פלאש. האתרים הבנויים ללא תשלום  בנויים ומעוצבים בצורה אחידה. אפשרויות השדרוג שלהם מצומצמות וגם אפשרויות העיצוב. לא לכל חברה מתאים לבנות אתר באמצעות  הפלטפורמות המוצעות בחינם. אתר שיווקי מצליח צריך להיות אתר מרשים מבחינה ויזואלית המשדר רצינות והשקעה.

• כאשר בונים אתר לא כדאי להרבות בעיצובים ויזואליים כמו תמונות מנצנצות סרטונים, טקסטים נעים ועוד. כל האמצעים האלו מכבידים על הקורא ומסיטים אותו מהעיקר- מקריאת התכנים.

• חשוב לצמצם את זמן הטעינה של האתר. כאשר זמן הטעינה מתארך כדאי לציין את הזמן שנותר עד הטעינה הסופית. הגולשים הם קוראים מהירים, הם אינם אוהבים להמתין זמן רב.

• עיצוב האתר -  עיצוב אתר הוא חלון הראווה של החנות. עיצוב אסתטי,  מקצועי ומהנה ימשוך את הגולשים אל האתר שלכם. השקיעו זמן באפיון והתייעצו עם המומחים בתחום.

מעוניינים לצפות בתיק העבודות שלנו? רוצים לשמוע על אתר מקצועי, איכותי ובזמן קצר? אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ ומחירים משתלמים במיוחד.