בלוגים ומאמרים

בניית אתר לעסק קטן

בניית אתר לעסק קטן

כמעט לכל חברה ועסק בארץ ובעולם יש אתר אינטרנט או דף באינטרנט שמפרט את השירות או את המוצרים שמציעים חברות ועסקים לקהל הגולשים, הוא קהל הלקוחות שלהם. גם כאשר אנחנו מחליטים על בניית אתר לעסק קטן שבבעלותנו, חשוב מאד שנסתכל קדימה ונחשוב בגדול.

בניית אתר בפלאש

בניית אתר בפלאש

בתחום תחרותי כמו האינטרנט, בו מתנהלות חברות רבות בתחומים דומים ומנסות להאבק על כל קליק וכל גולש ישנו יתרון מהותי כיום למי שבוחר בניית אתר בפלאש על פני בניית אתר רגיל. בניגוד לבניית אתר תוך שימוש בשפת HTML, בניית אתר בפלאש מאפשרת חוויה ויזואלית מנצחת שמצליחה בדרך כלל לסחוף גולשים אל האתר ואל היישומים השונים בו.

בניית אתר באינטרנט

בניית אתר באינטרנט

היום לכל ילד, נערה מתבגרת, סבתא שלמדה קורס מחשבים ואינטרנט וכמובן לכל חברה ובית עסק יש אתר באינטרנט אבל בניית אתר באינטרנט הוא תהליך שונה אם מדובר בבניית אתר עסקי או אתר פרטי באינטרנט. האם תהליך בניית אתר באינטרנט זהה אם מדובר באתר עסקי או אתר פרטי? בונה אתרים מקצועי יכול לעצב בהצלחה מירבית אתר לכל דורש, אבל מהם הדגשים שעליהם צריך לשים לב, עם בונה ומעצב האתרים ובלעדיו.

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט

לא צריך להיות מומחה שיווקי כדי לדעת שהיום בלי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט לחברה שלך המערך השיווקי שלך יהיה לוקה בחסר. היום כמעט כל חברה המעניקה שירות, מוסרת מידע או מוכרת מוצר מסוים משקיעה כספים ומשאבים רבים בתהליך של עיצוב ובניית אתרי אינטרנט אחדים או רבים שמפיצים את בשורתה בעולם האינטרנטי הרחב.

הצעת מחיר לבניית אתר

הצעת מחיר לבניית אתר

בניית אתרים מהווה לעיתים קרובות השקעה כספית מכובדת, בעיקר עבור חברות שרוצות לשדרג את פעילות החברה השיווקית באמצעות אתר מתקדם שהולך עם הזמנים. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כדי לקבל הצעת מחיר לבניית אתר שתהיה הוגנת ומתאימה ביותר לצרכים שלנו היא לערוך פגישה ראשונית שכוללת תיאום ציפיות.