אודות

חברת אלמיר מערכות תוכנה נוסדה בשנת 2007 על ידי אלברט אמיר, החברה מספקת שירותי בניית אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי תוכן ואתרים דינאמיים עם ניהול עצמאי של תכני האתר, הדבר מבטיח לכם ניהול קל ופשוט ללא כל ידע מוקדם בתכנות או ניהול אתרים.

בניית אתרים זה תחום לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ויצירתיות, כאלה היכולים להעניק שירות מקיף הכולל ניתוח קהל היעד, הגדרת מטרות האתר, אפיון שפת פיתוח, עיצוב האתר, שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים וקידום האתר במנועי החיפוש הקיימים ברשת.

על מנת להצליח ברשת האינטרנט אתם צריכים אתר מקצועי, מוכר ואיכותי- אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

הניסיון הרב שלנו בחברת אלמיר מערכות תוכנה מעניק ללקוחותינו שירות מקצועי בתחום פיתוח אתרי אינטרנט, בניית אתרים מקצועית, אינטראנט ואפליקציות שונות ומגוונות ברשת האינטרנט. אתרים רבים כבר הוקמו על-ידי החברה ונחשפים לאלפי גולשים על- ידי מיקומים גבוהים במנועי החיפוש ובגוגל בפרט. כמו כן אנחנו בחברת אלמיר מאמצים ומפתחים פרויקטים מיוחדים על-ידי כיסוי חלקי של תקציב ההקמה, הכוונה ומתן שירות מקיף להקמת הפרויקט בחסות החברה ושותפות עם יזמי הפרויקט. שירות זה מעניק פתרון חכם וכדאי עבור יזמי פרויקטים באינטרנט, תוך ליווי מקצועי של צוות חברת אלמיר.

התרשמו מהאתרים שכבר הקמנו והצטרפו להצלחה של אלמיר מערכות תוכנה- אנחנו נשמח להרכיב עבורכם את האתר המושלם במחיר המשתלם ביותר!
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שאלה, פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות.


ליצירת קשר אנא מלאו את פרטיכם

לקוחות מרוצים
פרויקטים מגוונים
שנות פעילות
אנשי צוות